2020 Activiteit
25 oktober
zondag
09:30 tot
12:00
AFGELAST Wandelgroep Oirschot
Dinercafé ‘t Kroegske, Spoordonkseweg 80, 5688 KE Oirschot
27 oktober
dinsdag
10:00 tot
12:00
AFGELAST Rooise wandelingen: Sint-Oedenrode
cafe Oud Rooi, Markt 13, 5492 AA Sint-Oedenrode
1 november
zondag
09:30 tot
12:00
AFGELAST Wandelgroep Oirschot
Dinercafé ‘t Kroegske, Spoordonkseweg 80, 5688 KE Oirschot
3 november
dinsdag
09:00 tot
15:03
AFGELAST Wandelen op Dinsdag: Huis ter Heide en de Loonse Veld (1)
Loon op Zand (De Moer)
3 november
dinsdag
10:00 tot
12:00
AFGELAST Rooise wandelingen: Olland
D'n Toel, Pastoor Smitsstraat 4, 5491 XN Olland
6 november
vrijdag
20:00 tot
19:00
AFGELAST 22e Nacht van OLAT 110 km
Sporthal De Braken, De Braken 1A, 5282 JJ Boxtel
6 november
vrijdag
22:00 tot
18:00
AFGELAST 22e Nacht van OLAT 80 km; vertrek 22:00 uur
Sporthal De Braken, De Braken 1A, 5282 JJ Boxtel
6 november
vrijdag
23:00 tot
19:00
AFGELAST 22e Nacht van OLAT 80 km; vertrek 23:00 uur
Sporthal De Braken, De Braken 1A, 5282 JJ Boxtel
8 november
zondag
09:30 tot
12:00
AFGELAST Wandelgroep Oirschot
Dinercafé ‘t Kroegske, Spoordonkseweg 80, 5688 KE Oirschot
10 november
dinsdag
10:00 tot
12:00
AFGELAST Rooise wandelingen: Nijnsel
De Beckaert, Oude Lieshoutseweg 7, 5492 HT Nijnsel
15 november
zondag
08:00 tot
17:00
AFGELAST 54e OLAT Winterserie Westerhoven
Het Wapen van Westerhoeven, Dorpstraat 26, 5563 BD Westerhoven
17 november
dinsdag
09:00 tot
16:03
Wandelen op Dinsdag: Herfstkleuren rondom Plasmolen (2)
Plasmolen
17 november
dinsdag
10:00 tot
12:00
Rooise wandelingen: Boskant
De Vriendschap, Pastoor Teurlingsstraat 30, 5492 EE Boskant
22 november
zondag
09:30 tot
12:00
Wandelgroep Oirschot
Dinercafé ‘t Kroegske, Spoordonkseweg 80, 5688 KE Oirschot
24 november
dinsdag
10:00 tot
12:00
Rooise wandelingen: Sint-Oedenrode
cafe Oud Rooi, Markt 13, 5492 AA Sint-Oedenrode
29 november
zondag
09:30 tot
12:00
Wandelgroep Oirschot
Dinercafé ‘t Kroegske, Spoordonkseweg 80, 5688 KE Oirschot
1 december
dinsdag
09:00 tot
16:03
Wandelen op Dinsdag: "De Vennenwandeling" (2)
Someren
1 december
dinsdag
10:00 tot
12:00
Rooise wandelingen: Olland
D'n Toel, Pastoor Smitsstraat 4, 5491 XN Olland
6 december
zondag
09:30 tot
12:00
Wandelgroep Oirschot
Dinercafé ‘t Kroegske, Spoordonkseweg 80, 5688 KE Oirschot
8 december
dinsdag
10:00 tot
12:00
Rooise wandelingen: Nijnsel
De Beckaert, Oude Lieshoutseweg 7, 5492 HT Nijnsel
13 december
zondag
08:00 tot
17:00
54e OLAT Winterserie Cromvoirt
Herberg 't Wapen van Cromvoirt, St. Lambertusstraat 7, 5266 AG Cromvoirt
15 december
dinsdag
09:00 tot
16:03
Wandelen op Dinsdag: Tussen Run en Gender (1)
Riethoven
15 december
dinsdag
10:00 tot
12:00
Rooise wandelingen: Boskant
De Vriendschap, Pastoor Teurlingsstraat 30, 5492 EE Boskant
20 december
zondag
09:30 tot
12:00
Wandelgroep Oirschot
Dinercafé ‘t Kroegske, Spoordonkseweg 80, 5688 KE Oirschot
22 december
dinsdag
10:00 tot
12:00
Rooise wandelingen: Sint-Oedenrode
cafe Oud Rooi, Markt 13, 5492 AA Sint-Oedenrode
27 december
zondag
09:30 tot
12:00
Wandelgroep Oirschot
Dinercafé ‘t Kroegske, Spoordonkseweg 80, 5688 KE Oirschot
29 december
dinsdag
09:00 tot
16:30
Wandelen op Dinsdag: Rondje Tuin van Brabant (2)
Haaren
2021
12 januari
dinsdag
09:00 tot
16:30
Wandelen op Dinsdag: High Tech tussen de rivieren (2)
Eindhoven
17 januari
zondag
08:00 tot
17:00
54e OLAT Winterserie Casteren
Kruidenlucht, Kranenberg 18, 5529 NE Casteren
26 januari
dinsdag
09:00 tot
16:30
Wandelen op Dinsdag: Via Smaldonk naar Wijboschbroek (1)
Schijndel
9 februari
dinsdag
09:00 tot
16:30
Wandelen op Dinsdag: Tussen Wamberg en Seldensate (2)
Berlicum
21 februari
zondag
07:00 tot
19:00
54e OLAT Winterserie Gemert
Koks, Koksedijk 25, 5421 ZB Gemert
23 februari
dinsdag
09:00 tot
16:30
Wandelen op Dinsdag: Tussen Brabant en Limburg (1)
Maarheeze
9 maart
dinsdag
09:00 tot
16:30
Wandelen op Dinsdag: “Broek & Heide” (2)
Vught
21 maart
zondag
08:00 tot
17:00
54e OLAT Winterserie Lage Mierde
Landgoed Wellenseind, Dunsedijk 3A, 5094 BA Lage Mierde
23 maart
dinsdag
09:00 tot
16:30
Wandelen op Dinsdag: "Kruisje halen" (1)
Oirschot
6 april
dinsdag
09:00 tot
16:30
Wandelen op Dinsdag: "graf Ivor Calvert"tocht (2)
Biezenmortel
7 april
woensdag
19:00 tot
22:00
Wandelkennisavond Adventure Store
Adventure Store, Kastanjehoutstraat 3, 5706 XX Helmond
11 april
zondag
08:00 tot
17:00
8e OLAT Voorjaarstocht Vlierden
Zaal Thijssen, Pastoriestraat 20, 5756 AM Vlierden
17 oktober
zondag
08:00 tot
17:00
55e OLAT Winterserie Berghem
Zaalcentrum De Merx, Burgemeester van Erpstraat 25, 5351 AR Berghem
21 november
zondag
08:00 tot
17:00
55e OLAT Winterserie Eerde
De Brink, Sint Antoniusplein 7, 5466 PE Eerde
12 december
zondag
08:00 tot
17:00
55e OLAT Winterserie Boskant
De Vriendschap Pastoor Teurlingsstraat 30, 5592 EE Boskant